Reprezentativní firemní prostory pro Wood Seeds!

Jaké jsou podle vás ideální firemní prostory? Pokud bychom měli hovořit za tým Peška, jsou to takové prostory, které vyzařují ducha vaší firmy. Jsou zařízené ve vašich barvách a uzpůsobené vašemu pracovnímu stylu a tempu. Jsou komfortní pro vaše zaměstnance, ale zároveň působí dobrým dojmem na vaše klienty a obchodní partnery.

Firemní prostory na míru zapůsobí na obchodní partnery, klienty i zaměstnance

Jak aktuálně řešíte zařízení firemních prostor? Kupujete pracovní stoly a židle pro zaměstnance po jednom kusu? Takový postup má bohužel více negativ než pozitiv. Nesourodý design, neharmonické prostředí, ve kterém se zaměstnancům nepracuje komfortně a nepůsobí na ně dobře, nereprezentativní prostory, které nepřesvědčí klienty o vaší profesionalitě. V Peška jsme experty na vytuněné pracovní židle i kvalitní kancelářský nábytek. Vyrábíme a realizujeme i kompletní firemní prostory na míru.

Přírodně laděný interiér pro firmu, která se zabývá lesním hospodářstvím

Firma Wood Seeds s. r. o. se zabývá lesním hospodářstvím, nakupuje lesní pozemky, na kterých hospodaří, a obchoduje se dřevem. Z toho jasně vyplynulo i ladění designu firemních prostor. V interiéru dominuje dřevo a příjemné přírodní barvy – šedá, béžová, zelená a khaki. V tomto duchu jsou zařízeny jak kanceláře, tak zasedací místnost a recepce firmy.

Podívejte se na vizualizace, které jsme před realizací pro klienta vytvořili, a posuďte sami, zda takový interiér ladí s brandem Wood Seeds s. r. o. Dodávali jsme kancelářské židle Concept PS a Ergohuman, lounge křesílka Molveno KD a Guru Dub čalouněné, a také nábytek Malbec.

 

 Návrhy a vizualizace vytvořila Veronika Pešková.