Reflex Balance Airsoft Medica

Značka: Peška
Kolečka
Dostupnost 2 - 4 týdny
Kód: 3109
34 990 Kč 28 917,36 Kč bez DPH
Reflex Balance Airsoft Medica
Značka: Peška

Hledáte tu pravou společnici pro celý pracovní den, která vás přijme přesně takového, jaký jste? Vaše hledání je právě u konce. Balanční zdravotní židle Reflex Balance je uzpůsobena spíše vyšším a těžším uživatelům.

Vysoce kvalitní zdravotní balanční židle vyrobená v Plzni.

Patentovaný mechanismus Balance® s progresivním balančním pohybem. Možnost nastavení aktivity Sport – Vital – Easy – Comfort

Patentovaný systém STOP&GO® umožňuje úplné uzamčení balančního pohybu.

 

Židle má speciální ergonomický sedák, u něhož lze regulovat tuhost, podle váhového zatížení. Stává se tak oporou pro vaše tělo, po celý dlouhý pracovní den. Díky hlavové opěrce, která se dá nastavit výškově ale také v jejím sklonu, si ani neuvědomíte, jak vysocí vlastně jste.

Všechno co je možné, je na židli Reflex Balance nastavitelné. Budete se tedy po jejím nastavení cítit jako by vám byla židle vyrobena přímo na míru. Výškově i hloubkově je nastavitelný i sedák. Bederní opěrkou si snadno můžete pohybovat nahoru a dolů podle toho, jakou polohu podpory v danou chvíli potřebujete. Reflex balance vám pomůže proti bolesti zad, zajistí oporu celého těla.

Předchází bolestem páteře, otokům a trombózám v nohou. Díky balančnímu pohybu do všech stran pomáhá také rozpohybovat váš trávící systém a udržovat v pohybu břišní svalstvo. Pracuje také proti otokům a trombóze dolních končetin. Všem výše zmíněným neduhům můžete preventivně zabránit díky vysoce kvalitní zdravotní balanční židli Reflex Balance.

Židle disponuje pokročilou synchronní mechanikou s možností aretace až v 5 polohách. U takového typu mechaniky se při sezení a houpání pohybuje opěrák se sedákem nezávisle na sobě. Postará se tak o mnohem pohodlnější sezení a zároveň zdravější držení těla.

Je ideální pro všechny typy postav, ale zvláště vhodná je pro postavy vyšší a těžší.

 Airsoftový sedák - speciální zdravotní sedák s vkládací klínkem. Nevytváří tlak na kostrč a je vhodný při potížích s hemoroidy.

 Stupně aktivity - vysvětlení nastavení:

SPORT – velmi aktivní balanční pohyb

 • tuto polohu nastavte, když potřebujete tělo pořádně rozpohybovat
 • pro celodenní sezení vhodná poloha především pro aktivní jedince

VITAL -  aktivní balanční pohyb

 • nastavíte, když už sedíte dlouho a začínáte pociťovat neklid v těle

COMFORT – standardní balanční pohyb

 • ideální pro celodenní sezení

EASY – nenáročný balanční pohyb

 • vhodná poloha pro jedince, kteří mají sklony k chybnému sezení a postupně si zvykají na správnou polohu těla
 • ideální pro začátečníky a méně aktivní jedince

Balanční mechanismus

Mechanismus balance vám umožňuje neomezený pohyb sedáku do všech stran, tak aby nevznikal tlak na vaše meziobratlové ploténky. Balancováním posilujete břišní svaly a díky speciálnímu tvaru sedáku vaše lymfa i krevní oběh fungují, jak mají. Správný tok podporuje nejen kůži bez celulitidy, ale hlavně předchází vzniku závažných civilizačních chorob.

Při sezení na židli Reflex Balance, si můžete snadno připadat jako když balancujete na velkém nafukovacím míči. Pěkně si protáhnete záda i páteř. Aby se vaše svalstvo neunavilo příliš brzy, je dobré nenechávat židli v balančním režimu neustále. Přesně proto je tady mechanismu STOP&GO®, díky němuž snadno balancování vypnete a převedete židli zpět do statického režimu.

Na výběr máte ze dvou stupňů balančního náklonu - jednoho aktivnějšího a druhého méně namáhavého.

 

 

ezgif.com-gif-maker (8)_1

 Jaké jsou přednosti tohoto modelu?

 • Díky balančnímu mechanismu slouží jako prevence bolestí zad a páteře
 • Mechanismus Balance® s méně náročným rozsahem
 • Díky nastavitelné výšce a hloubce sedu je vhodná pro všechny typy postav
 • Výškově nastavitelné područky poskytují maximální komfort pro vaše lokty
 • Zádový síťovaný, prodyšný opěrák zajišťuje oporu vaší páteři
 • Zesílený sedák s odpružením pomocí taštičkových pružin a paměťové pěny
 • Můžete jej využívat k delšímu sezení a nemusíte se obávat bolestí zádového svalstva
 • Váhově regulovatelná tuhost
 • Čalouněná bederní opora s možností výškového nastavení
 • Režim balancování lze kdykoliv vypnout, díky patentovanému mechanismu STOP&GO®
 • Pevný kovový kříž zaručí perfektní stabilitu celé židle i v režimu balancování

 

ezgif.com-gif-maker (9)_1

 

Pevný kovový kříž zaručuje perfektní stabilitu celé zdravotní židle. Nemusíte mít strach z pádu při aktivním režimu balancování, tento kříž hravě zvládne prudké výkyvy do všech stran.

Zásluhou stabilního kříže se může židle Reflex Balance XL pyšnit nosností až 140 kg. O její plynulý pohyb se postará pět plastových pogumovaných koleček, které jsou vhodné také pro tvrdé podlahy.

ezgif.com-gif-maker (11)_1

 

ezgif.com-gif-maker (13)_1

 

Nastavitelnost hlavové opěrky je možná díky sytému UP-DOWN. Jakmile si nastavíte opěrku přesně podle své výšky, jednoduše jí zaaretujete ve zvolené poloze. V okamžiku vysunutí opěrky do maximální polohy sjede opět do nejnižší možné polohy. Poté lze opět nastavit požadovanou výšku.

Tak jako u všech ostatních produktů, i u židle Reflex Balance je možné vyšít na opěrku vaše logo.

 

ezgif.com-gif-maker (14)_1

 

Možnost dokoupení vzduchového vaku, který není v základním provedení součástí produktu. Vzduchový bederní vak je umístěn v oblasti bederní páteře a je všitý do zádové opěrky křesla. Velice jednoduché ovládání malou pumpičkou umístěnou v zadní straně opěráku. Pozvolným pumpováním dochází k nafouknutí. Stlačením ventilu a lehkým tlakem na zádovou opěrku opět k jeho vypuštění. Neomezená možnost tlaku jeho nastavení pro působení v oblastí beder.

 

Nastavení, funkce a ovládání

ezgif.com-gif-maker (15)_1

 

Jak dlouho je vhodné sedět na balanční židli?

Na židli s aktivním režimem balancování doporučujeme sedět pouze 3× denně po dobu 30 minut. Celodenní využívání balančního systému se dá přirovnat 8 - hodinovému cvičení v posilovně, jelikož zapojujete vaše celé tělo.

 

Systém Stop & Go

ezgif.com-gif-maker (16)_1 ezgif.com-gif-maker (17)_1

 

Z toho důvodu jsou veškeré modely opatřeny funkcí Stop&Go, která se postará o zapínání a vypínání balančního režimu. Není třeba se obávat velkého náporu na vaši fyzickou kondici. Ve chvíli, kdy budete mít balancování dost, jej můžete bez námahy vypnout. Vzhledem k tomu, že tato funkce lze kdykoliv deaktivovat, můžete židli využívat bez obav k delšímu sezení nad 8 hodin denně.

ČESKÝ PATENTOVANÝ VÝROBEK 

Parametry

Výška 118 - 139 cm
Výška sedu 50 - 58 cm
Hloubka sedáku 48 - 56 cm
Šířka 66 cm
Maximální zatížení 140 kg
Váha 28 kg
 

Doplňkové parametry

Kategorie: E-shop
Záruka: 3 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: