Dětská rostoucí židle Rocky Šedá

Značka: Peška
Kolečka
Dostupnost Skladem
Kód: 3222
6 990 Kč 5 776,86 Kč bez DPH
Dětská rostoucí židle Rocky Šedá
Značka: Peška

JEDNA ŽIDLE CELÉ DĚTSTVÍ ! 

Představujeme rostoucí židli ROCKY, která se přizpůsobí tělu vašeho dítěte. Tuto židli lze upravit tak, aby vyhovovala dítěti v různých fázích jeho života, od předškolního věku až po dospívání.

Spoustu objektů v našem dětství jsme rychle přerostli, hračky, oblečení nebo postel. Jako rodiče jsme nuceni se stále držet vývojových potřeb našich ratolestí. ROCKY má za cíl žít ve vaší domácnosti a trochu déle, stane se pro vaše rostoucím společníkem od školky až po dospívání.

Nastavitelnost

Klíčovou vlastností, kterou se ROCKY může chlubit, je schopnost upravit se do 7 různých pozic. Každá úprava mění výšku opěradla a hloubku sedadla současně. Tuto židli mohou používat různé věkové skupiny, například rozdílně staří sourozenci pouhým stisknutím posuvných rukojetí na loketní opěrce. Židle také disponuje otočnou opěrkou nohou, která zajistí, aby židle byla pohodlná větším uživatelům.

Ideální pro děti od 4 do 12 let a výšky od 1,1 do 1,6 metru.

 

rostoucí polohování židlevýškové polohování židle

 

Flexibilita

Vaše židle nebude věčný lapač prachu! Jak zádová, tak sedací podložka lze snadno vyjmout pro důkladné čištění oblastí, kde se prach usazuje. Čalounění lze také vyměnit v případě, že malý Picasso vytváří „mistrovská díla“ na polstrování.

 

 


Parametry

Výška 77,5 - 93,5 cm
Výška sedáku 39,5 - 52 cm
Hloubka sedáku 29 - 42 cm
Šířka 53.5 cm

 

Doporučená MAX hmotnost uživatele 100 kg.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Rostoucí židle
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: