Zdravotní balanční židle Techno Flex - na míru ČESKÝ PATENT č.305 154

18 hodnocení
Značka: Peška

peska_web_ke-stazeni_banner_katalog-produktu_350×250px_RGB_0-2 (1)

Čalounění
Čalounění opěradla
Podhlavník
Područky
Kolečka
Dostupnost 2 - 4 týdny
Kód: 3264
15 990 Kč 13 214,88 Kč bez DPH
Zdravotní balanční židle Techno Flex - na míru ČESKÝ PATENT č.305 154
18 hodnocení
Značka: Peška
2 techno flex xl 2
Doprava zdarma
2,9 18 hodnocení

 

Vysoce kvalitní zdravotní balanční židle | progresivní mechanismus Flex® s velkým balančním rozsahem | mechanismus STOP&GO® pro uzamčení balančního pohybu | speciálně tvarovaný sedák pro vyšší stabilitu při sezení | výškové nastavení područek | ocelový opěrák s černou síťovinou  | výškově stavitelná a snímatelná bederní opora 

 

Popis produktu

Žijeme v době sedavé. Sezení přitom není pro naše tělo přirozenou (ne)činností. Trápí vás bolesti zad? Otoky nohou? Bolesti hlavy? Vstáváte po práci u počítače ze židle a cítíte se o 10 let starší? Může za to právě nezdravé sezení. Nemusíte ale hned dávat výpověď a začít žít aktivně. Pomůže vám správná kancelářská židle.

Jsme Peška, židle dneška, jak s oblibou říkáme, a proto řešíme i problémy dneška - především ty, které vás trápí v souvislosti se sedavým zaměstnáním. Několik let jsme vyvíjeli židli, na které se bude dát sedět bez zdravotních následků i několik hodin denně. Protože naše židle vyrábíme přímo u nás - ve výrobní hale v Plzni v Bukovci, věnovali jsme se vývoji opravdu nonstop. Nakonec jsme vyvinuli několik produktových řad balančních židlí a rádi vám pomůžeme vybrat tu správnou právě pro vás.

Balanční židle TECHNO FLEX disponuje naší patentovanou balanční mechanikou Flex®. Při vypnutí balancování u židle s mechanikou Flex® získáváte statickou židli. Na rozdíl od toho při zastavení balancování u balanční židle s mechanikou Balance® získáváte kancelářskou židli s plnohodnotným synchronním mechanismem - tedy židli, která se s vámi pohybuje dopředu a dozadu jako to znáte u kvalitních kancelářských židlí.

 

Pro koho je židle TECHNO FLEX vhodná?

Židle TECHNO FLEX si vybírají ti, kteří ví, že budou chtít balancovat co nejvíce a že jim balancování na židli nebude vadit. Klasickou kancelářskou židli tedy ani nepotřebují. Jsou to zpravidla fyzicky zdatnější jedinci, kteří rádi cvičí, nebo jsou na balanční židle zvyklí. Kratší a speciálně tvarovaný sedák je pak vhodný i pro menší postavy.

 

Balanční mechanismus

Když si u nás vybíráte balanční židli, máte na výběr ze dvou balančních mechanismů - Balance® a Flex®. Při plném balančním pohybu se židle pohybuje všemi směry a celá dokonale kopíruje pohyby vašeho těla. Naklání se s vámi zádová opěrka i područky. Takže po celou dobu máte páteř ve správném zdravém držení. Stupeň balancování si můžete nastavit - stupně jsou celkem čtyři. Představte si to jako převodovku v autě - nejezdíte pořád „na jedničku“, když si chcete pořádně zacvičit, nastavíte si největší stupeň balancování.

Balancování lze i zastavit. K tomu slouží náš patentovaný mechanismus STOP&GO®. Při zamření mechanismu získáváte klasickou kancelářskou židli. Rozdíl mezi mechanikou Flex® a Balance® je v tom, že při vypnutí balancování u židle s mechanikou Flex® získáváte statickou židli. Při zastavení balancování u balanční židle s mechanikou Balance® získáváte kancelářskou židli s plnohodnotným synchronním mechanismem - tedy židli, která se s vámi pohybuje dopředu a dozadu jako to znáte u kvalitních kancelářských židlí.

Nelze říct, že by jedna mechanika byla lepší než druhá. Každá se hodí pro někoho jiného. Židle s mechanikou Flex® si vybírají ti, kteří ví, že budou chtít balancovat co nejvíce a klasickou kancelářskou židli ani nevyužijí. Balanční židli s mechanikou Balance® doporučujeme těm, kteří na židli stráví 8 hodin denně - dá se předpokládat, že nebudou chtít po celou dobu balancovat. Naopak chtějí, aby jim i po zastavení balančního mechanismu židle poskytovala kvalitní zdravé sezení vhodné i na několikahodinovou kancelářskou práci.

židle balanční mech. techno flex

 

Ruční výroba v Plzni

Židli TECHNO FLEX vyrábíme ručně u nás v Plzni. Dáme tedy ruku do ohně za její špičkovou kvalitu. Zatímco levné židle z nábytkářské „konfekce“ tvoří z většiny levný plast a za dva či tři roky je můžete směle odnést tak maximálně do sběrného dvora, my, i když to možná není v moderním tržním světě obvyklé, vyrábíme naše židle tak, aby našim zákazníkům vydržely desítky let.

Při pravidelné péči, jakou je například u kožených křesel promazávání kůže, se nemusíte o jejich životnost bát. A navíc, pokud by se přeci jen vyskytl nějaký problém, Židle Peška poskytují i servis. Ten je žádoucí i u „zdravých židlí“, které nic netrápí. Pravidelný servis u židlí a křesel je potřeba cca jednou za 5 let. I když židle vypadá na první pohled dobře, servisní technik musí utáhnout šrouby a zkontrolovat plynový píst – ten je u židlí i křesel zpravidla nejvíce namáhaný.

 

Jaké jsou přednosti tohoto modelu?

Balanční mechanismus posiluje stabilizační svalstvo středu těla a efektivně tak bojuje proti bolestem zad i dalším neduhům spojeným se sedavým zaměstnáním.
• Režim balancování lze kdykoliv vypnout díky patentovanému mechanismu STOP&GO®. Při vypnutí mechanismu získáváte stabilní kancelářskou židli.
• Židle TECHNO FLEX má ergonomicky tvarovaný sedák pro větší stabilitu při sezení. Díky tomuto tvarování sedák nepřiškrcuje zadní stranu stehen a nebrání tak proudění lymfatického a cévního systému. Trápí vás otoky nohou? Tuto vychytávku oceníte!
• Díky nastavitelné výšce a hloubce sedu je vhodná pro všechny typy postav - i pro menší postavy.
• Výškově nastavitelné područky poskytují maximální komfort pro vaše lokty. U našich kancelářských židlí je možné dvojí nebo dokonce trojí nastavení područek. Vždy nahoru-dolů, dopředu-dozadu, případně také k tělu a od těla (područky označené jako 3D). Na první pohled to možná nevypadá jako významný prvek, ale za nás je velmi praktickým detailem i to, že naše područky lze zaaretovat. To oceníte tehdy, když se ze židle zvedáte a o područky se opřete. Jde to! Područky se „nerozjíždí“ a drží na místě.

podrička technoflex techno flex přednosti_1

  
• Výškově stavitelná a snímatelná bederní opora se postará o pohodlí vaší páteře. Také ale přispívá k tomu, že může židli využívat více různě vysokých lidí. Ideální do kanceláře, kde se na jedné židli vystřídá více zaměstnanců.
• Pevný kovový kříž zaručí perfektní stabilitu celé židle i v režimu balancování.

techno flex zadní operka

 

židle nastavení techno flex

 

Pevný kovový kříž zaručuje perfektní stabilitu 
celé zdravotní židle. Ani při balancování nemusíte mít strach, že z židle spadnete, tento kříž hravě zvládne prudké výkyvy do všech stran. 

Zásluhou stabilního kříže se může židle 
TECHNO FLEX pyšnit nosností až 120 kg.
O její plynulý pohyb se postará pět plastových
koleček - vyberte si v konfiguraci jejich přesný typ.

kříž techno flex

 

židle techno flex

 

Pokud si chcete svoji židli upravit k obrazu svému, můžete si ji dle libosti nakonfigurovat. Jak jsme již uváděli výše, naše židle vyrábíme ručně v Plzni. Proto pro nás rozličné konfigurace na přání klienta nejsou vůbec žádný problém.
Velmi oblíbený je tvarovaný podhlavník, který je výškově nastavitelný a lze u něj upravit také úhel sklonu. Funguje jako opora pro vaši páteř, předchází bolestem hlavy a také brání bolestem krční páteře. Pokud si chcete svoji židli personalizovat, je možné vyšperkovat podhlavník vaší výšivkou - klienti si často nechávají vyšít například logo firmy.

hlavová opěrka techno flex

 

 

 

 

bederní opěrka techno flex

 

Velmi oblíbeným prvkem židle TECHNO FLEX je nastavitelná a snímatelná bederní opěrka, která kopíruje přirozené prohnutí páteře. Bederní opěrka je výškově nastavitelná, lze ji jednoduše posouvat nahoru nebo dolů po opěradle.

 

Systém Stop&Go®

Všechny modely jsou opatřeny patentovanou funkcí Stop&Go®, díky kterému můžete balanční mechanismus bez problémů zamknout.

stop&go techno flex

 

 

Židle TECHNO je vhodná i pro menší postavy - hloubka sedáku 45cm.

Parametry

Výška 95-102 cm
Výška sedáku 47-54 cm
Hloubka sedáku 45 cm
Šířka 66 cm
Maximální zatížení 120 kg
Váha 13 kg
 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: E-shop
Záruka: 3 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: