Zdravotní balanční židle EMOTION Balance ČESKÝ PATENT č.305 252

41 hodnocení
Značka: Peška

peska_web_ke-stazeni_banner_katalog-produktu_350×250px_RGB_0-2 (1)

Čalounění
Podhlavník
Područky
Bederní opěrka
Sedák
Hloubkový posuv
Typ kříže
Kolečka
Dostupnost 2 - 4 týdny
Kód: 3589
18 990 Kč 15 694,21 Kč bez DPH
Zdravotní balanční židle EMOTION Balance ČESKÝ PATENT č.305 252
41 hodnocení
Značka: Peška
NOE BALANCE (5)
Novinka
Doprava zdarma
3,7 41 hodnocení

Od bolestí ze sedavého zaměstnání vám pomůže kvalitní balanční židle. Balanční židle EMOTION nabízí nekompromisní kvalitu za příznivou cenuČESKÝ PATENT č.305 252

Balanční židli EMOTION Balance jsme vyrobili na vaše četná přání. Chápeme, že v napjaté společenské situaci si musíme leckdy něco odepřít. Víme ale také to, že se zdravím by se nemělo hazardovat. Balanční židli EMOTION jsme vyrobili speciálně pro vás tak, aby potěšila nejen bolavá záda, ale i peněženku. Cenu jsme stáhli na minimum, ale přitom jsme zachovali všechny zdravotní benefity!

O zdravé sezení se stará náš patentovaný mechanismus Balance® s progresivním balančním pohybem. Mechanismus Balance® je naší chloubou a s klidným srdcem můžeme říct, že tak vyladěný systém žádná konkurenční balanční židle nenabízí. Při plném balančním pohybu se balanční židle pohybuje všemi směry a celá dokonale kopíruje pohyby vašeho těla. Naklání se s vámi zádový opěrák i područky, takže po celou dobu máte páteř ve správném zdravém držení.

Stupeň balancování si můžete nastavit - stupně jsou celkem čtyři podle toho, jak moc chcete zrovna posilovat - SPORT, VITAL, EASY, COMFORT. Představte si to jako převodovku v autě - nejezdíte pořád „na jedničku“, když si chcete pořádně zacvičit, nastavíte si největší stupeň balancování.

IMG_4475

Balancovat ale nemusíte nonstop. Protože víme, že mnozí prosedíte na židli i celou pracovní dobu, vybavili jsme židli patentovaným mechanismem STOP&GO®, který umožňuje úplné zamčení balančního pohybu. Při zastavení balancování získáváte kancelářskou židli s plnohodnotným synchronním mechanismem - tedy židli, která se s vámi pohybuje dopředu a dozadu, jako to znáte u kvalitních kancelářských židlí. 

Nezávislý synchronní mechanismus zajišťuje oporu zad v každé pracovní či relaxační pozici. Lze ho dle potřeby zajistit v různých polohách. Jak to vypadá v praxi? Jakmile se na židli EMOTION pořádně zakloníte, když si chcete odpočinout, dozadu se nahne nejen zádový opěrák, ale lehce se zvedne i sedák. Sedák ale nekopíruje úhel zádové opěry – to by bylo velmi nepohodlné. Zvedne se v ideálním poměru. 

5X balančních židlí Vitalis Balance XL_1

Balanční židle EMOTION vyrábíme v naší výrobní hale v Plzni - Bukovci. Pečlivě se staráme o každý díl. Naši výrobu neopustí kus, který by neprošel závěrečnou kontrolou, a proto se za naše židle rádi zaručíme vlastním jménem - PEŠKA!

Doplňkové parametry

Kategorie: Balanční židle
Záruka: 3 roky
Nosnost: 140 kg
Výška: 132-140 cm
Výška sedu: 50-58 cm
Hloubka sedáku: 48 cm
Hloubka židle: 60 cm
Šířka sedáku: 50 cm
Šířka židle: 70 cm
Váha: 19 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: