Firemní prostory AMISTA a. s.

Pomáháme budovat brand! Jak to s našimi židlemi dokážeme? Budování brandu, tj. značky, není jen o online reklamě, ačkoliv je to cesta v poslední době velmi skloňovaná. Je to i o firemní kultuře a offline prostředí. Součástí „vizitky“ vaší firmy a značky je i to, jak vypadají vaše firemní prostory

Konferenční židle vyrobíme v barvách vaší firmy

Jsme Peška, židle dneška, a proto pružně reagujeme i na poptávky našich klientů z řad firem. Naším nedávným projektem byly jednací židle do konferenčního prostoru firmy AMISTA a. s. Specialista na fondy kvalifikovaných investorů má vytvořenou jasnou firemní identitu. Její součástí jsou i firemní barvy. Ty jsme využili i při výběru čalounění jednacích židlí. Konferenční židle v šedé a fuchsiové barvě budou zdobit konferenční místnost zařízenou v přírodních neutrálních barvách. Sytá barva čalounění tak krásně vynikne .

Na přání klienta a s ohledem na prostor, do kterého jsou židle určeny, jsme židle vyráběly o něco užší. Dbali jsme však na to, aby zůstaly komfortní a aby se na nich sedělo pohodlně i při delších poradách a konferencích.

Vyrobeno v Plzni

Židle Peška nabízí mimořádnou kvalitu a životnost i díky řemeslné výrobě. Židle vyrábíme v naší výrobní hale v Plzni v Bukovci. I proto můžeme židle přizpůsobit potřebám vaší firmy. Každá projde rukama našich řemeslníků, což zaručuje jednak to, že naši výrobu opustí jen kusy, za které bychom dali ruku do ohně, a jednak také to, že si židle můžete personalizovat.

Zařizujete firemní prostory? Přijďte svoji vizi zkonzultovat s námi. Vyrobíme vám nejen židle, ale i kancelářský nábytek na míru. Ať už se chystáte zařídit reprezentativní recepci, relax zónu pro své zaměstnance nebo právě konferenční místnost jako AMISTA a. s., Peška se stane vašim spolehlivým partnerem.

 

REALIZACE: 2022