Firemní prostory ROSSO STEEL a. s.

Zařídit kancelářské prostory není jen tak. Zařízení musí být funkční, ale zároveň musí působit na první pohled harmonicky, aby se zaměstnanci, obchodní partneři i klienti cítili v interiéru dobře. Design pracoviště má svá specifika, ale náš tým je zkušený a ví, jak na to.

Když jsme zařizovali nábytkem mirošovské firemní prostory společnosti ROSSO STEEL a. s., dohodli jsme se se zadavatelem na příjemných neutrálních odstínech šedé, béžové a na dekoru dřeva. 

Srdcem prostoru je konferenční stůl a ladící židle

Srdcem prostoru je samozřejmě velký stůl a konferenční židle. Výběr konferenčních židlí jsme neponechali náhodě. Jsou pohodlné, ergonomicky tvarované a na první pohled působí reprezentativně. Kovová chromovaná konstrukce je pevná, integrované područky s plastovými podloketkami zajistí, že se na židlích bude pohodlně sedět i při delší poradě.

Pro firemní prostor ROSSO STEEL a. s. jsme zařizovali i menší relaxační zónu se stylovými pohovkami a konferenčním stolkem. Tento prostor je jako dělaný na méně formální kávu s klientem.

I pro váš kancelářský prostor dodáme kancelářský nábytek na míru. Pokud plánujete „facelift“ firemních prostor, neváhejte nás kontaktovat. Nábytek vyrábíme v našem výrobním závodě v Plzni a za kvalitu ručíme vlastním jménem – Peška!

REALIZACE: 2022