Jednací místnost pro SCANWEST Plzeň - kancelářský interiér na míru

Firemní prostory by měly ladit s vaší značkou

Budujte firemní brand i tím, jak si vyzdobíte kanceláře, konferenční prostory a klientskou zónu. V Peška nevyrábíme jen židle, ale na přání klienta realizujeme celý interiér. Vyrobíme nábytek, který bude ladit s duchem vaší firmy, bude reprezentovat, ale bude také praktický a funkční.

 

Jednací místnost na klíč - vyladěný kancelářský interiér pro SCANWEST

Chcete vědět, jak pracujeme? Podívejte se na realizaci pro SCANWEST Plzeň s. r. o.

Pro firmu SCANWEST jsme vypracovali projektovou dokumentaci, vyrobili a dodali interiér. Vše na klíč. Níže vám přikládáme vizualizace jednací místnosti, která je zařízená v přírodních harmonicky působících barvách, ale zároveň díky kontrastní barvě čalounění židlí vyzařuje energii a elán. Pokud vás realizace zaujala, možná se ptáte, jaké konkrétní produkty jsme společně se zástupci SCANWEST pro realizaci vybrali.

 

TECHNO VCR B02 2 1

reflex air s n p 2

Konferenční židle - praktické, pohodlné a sladěné s brandem

Do SCANWESTU v Plzni na Borských polích jsme dodávali naše konferenční židle Techno VCR, kancelářské židle REFLEX N+P, REFLEX N+P AIRSOFT, MODESTO CR+P a nesměl chybět ani nábytek.

Chcete sladit zařízení svých firemních interiérů se svým brandem? Chcete, aby se ve vašich prostorách líbilo klientům, zaměstnancům, obchodním partnerům i vám? Vytvoříme vám firemní interiér na míru!